گالری وبلاگ


برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وب

در این پست  کتابی تقدیم دوستان میگردد در مورد رشته ی رزمی نینجوتسو تحت عنوان «اسرار و رموز نینجا» که توسط هاتوری هانزو به نگارش در آمده است. امیدوارم که مورد پسند دوستان قرار گیرد.

بخشی از مقدمه ی کتاب : نینجا ها جنگجویان قدرتمند ژاپنی بودند که در لفافه ای از تاریکی و رمز و راز ، مانند ارواح و با مشت های نامرئی لرزه بر اندام دشمنان خود می انداختند. مفاهیم این فرقه هنوز دست نخورده باقی مانده و امروز نیز به کار میرود. برخی مدارس (نینجاتسو ریو) استفاده از شوریکن (سلاح های نینجا) گرز ها و سایر سلاح ها را نیز آموزش میدهند. هدف از آموزش چنین تکنیک هایی ، توسعه استفاده از سلاح در مبارزات نینجا میباشد.

رمز فایل : www.farsibooks.ir


منبع : فارسی بوکز (http://farsibooks.ir)


برچسب‌ها: کتاب رزمی, نینجوتسو, نینجا, هاتوری هانزو, ماساکی هاتسومی


عناوین مطالب وبلاگ   -  خوراک RSS
[ پنجشنبه نهم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 12:56 ] [ رزمیکار ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

هوالقوی

با سلام خدمت دوستان
این وبلاگ مکانی است که در آن این حقیر سعی دارد یا جمع آوری و ارائه مقالات ، اخبار منتخب ، کلیپ ها ، تصاویر و ... شما دوستان را با جنبه های مختلف هنرهای رزمی آشنا کرده و یاری گر و راهنمایی برای هنر جویان رزمیکار باشد تا از این طریق بتواند سهمی هرچند کوچک در ترویج هنر های رزمی داشته و در حد وسع دین خود را به این هنر ادا نماید.
امید است که با یاری و مساعدت دوستان این امر محقق گردد.
در پایان از دوستان تقاضا دارم که برای زیبایی و کارایی هرچه بیشتر وبلاگ هر کجای آن به تصویر و یا لینک خرابی برخوردند ، از طریق بخش نظرات و یا ایمیلی که در ذیل آمده به این حقیر اطلاع دهند که در اسرع وقت تصحیح گردد.
همچنین راه های ارتباطی مذکور میتواند منتقل کننده نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما سروران گرامی به این جانب نیز باشد.
با تشکر
در پناه ایزد منان تندرست باشید و ورزشکار

chachuan.wushu@yahoo.com
ما را دنبال کنید!
آپارات
فیسبوک
برچسب‌های وب
نظر سنجی های وبلاگ
آمار بازدید
تعداد کل صفحات:11
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1